Postaw Tarota

Postaw Tarota

Tarot zajmuje się pomaganiem ludziom przy ich życiowych problemach, analizuje sytuacje, dociera do przyczyn dla których się pojawiły w naszym życiu. Pokazuje przyszłość na zasadzie tendencji, a więc jak sprawy będą się rozwijały w czasie.

Tarot to coś więcej niż samo wróżbiarstwo. To przede wszystkim analiza. Pokazanie związków przyczynowo skutkowych. Wskazanie na korzenie problemów z jednoczesnym badaniem dróg wyjścia i doradztwem. Dlatego tez wole określenie siebie jako Tarocistki, a nie Wróżki.

Badać przy użyciu kart tarota możemy praktycznie wszystko, każdą ze sfer naszego życia: pracę, pieniądze, rodzinę, relacje z ludźmi, miłość, zdrowie itp. Przyglądać możemy się przyszłym skutkom podjętych lub nie podjętych decyzji. Określać ich uwarunkowania, przewidywać następstwa nie tylko dla nas samych, ale także czy i w jaki sposób wpłynie to co robimy na inne osoby.
Szczegółowość porad tarota zależy praktycznie tylko od stopnia oczekiwań osoby która się do mnie zwraca z prośbą o pomoc. Słowem im więcej pytasz … tym więcej informacji otrzymasz, z jednym tylko zastrzeżeniem – nie zadawaj pytań na które nie jesteś w stanie przyjąć odpowiedzi!

W tarocie chodzi nie o to aby poznać przyszłość, ale o to aby rozumieć dlaczego ona ma być właśnie taka a nie inna, skąd to się bierze, od czego zależy, jakie mamy możliwości działania teraz i w przyszłości. Klucz leży w zrozumieniu a nie w samym poznaniu przyszłości. Karty mają służyć nam w tym pomocą, radą, wskazówkami a nie być wyrocznią beznamiętnie oznajmującą o tym co ma, bądź nie ma się zdarzyć. Karty mają pomagać, a nie ograniczać.

 

Nie wiesz co począć z otaczającymi Cię problemami?
Myślisz, że karty mogą Ci pomóc? Dać odpowiedzi na twoje pytania?
Zrozumieć przyczyny tak aby ból w końcu przestał dominować w twoim życiu?

Mogę być Twoim Przewodnikiem po ich świecie. Po świecie kart, świecie pytań i odpowiedzi, rad i wskazówek.

Mogę pomóc zrozumieć Ci dlaczego problemy jakie się pojawiają są takie właśnie a nie inne, podpowiedzieć co zrobić aby przerwać to błędne koło. Pomóc znaleźć wyjście. Doradzić. Wysłuchać. Zrozumieć.

Nie jestem cudotwórcą i nie przejdę Twojej Drogi za Ciebie… ale po to jest tarot by z niego korzystać! I po to są ludzie umiejący go odczytać, aby ich pytać.

 

jak wyglądać będzie nasz kontakt?

Napisz mail, z konkretnym pytaniem i określeniem się jakiego rodzaju pomocy ode mnie oczekujesz. Wybierz również karty,
których mam w tym celu użyć – czy chcesz zwróć się do Kart Anielskich, czy do Tarota. Wyboru tego dokonaj intuicyjnie … nie bój się, nie popełnisz błędu, bo nic nie dzieje się przypadkowo. Ja w odpowiedzi podam Ci numer konta, na które poproszę o wpłacenie należności za wróżbę. Ceny naprawdę są symboliczne, bo nie jest moją intencją zabieranie Ci środków do życia. Mam przecież pomóc. Dlaczego w ogóle zapłata za wróżbę? Jest to związane z jedną z zasad pracy z energiami. Chodzi o zamknięcie (przerwanie) kanału więzi. Najbardziej bezpieczne polega na wzięciu honorarium za wykonaną pracę. Jeśli “coś” dajemy powinniśmy również otrzymać “coś” w zamian. Jest to kwestia zachowania harmonii w tym, co Tarot nazywa “równowagą pomiędzy dawaniem a braniem”

Czas oczekiwania na odpowiedź to 24 godziny od momentu wpłynięcia honorarium (chyba, że ustalimy inaczej).
Uwaga – jeśli zależy Ci bardzo na czasie prześlij mailem skan dowodu dokonanej przez siebie wpłaty – to znacznie skróci czas
oczekiwania na odpowiedz (zwłaszcza jeśli przesyłać będziesz pieniądze za pośrednictwem Poczty Polskiej)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

73 − = 66