Tarocistka

Tarocistka

Moją podstawową metodą wróżenia jest TAROT. Podczas wykonywania seansów, zwracam często uwagę na numerologię osoby, której wróżę. Numerologia jest jedną z tych dziedzin, która szczególnie mnie interesuje. Pomogła mi odsłonić wewnętrzne procesy zawiadujące naszą fizyczną rzeczywistością, naszymi emocjami i wzajemnymi relacjami. Numer symbolizuje, jaką osobowością obdarzył Cię los w chwili Twoich narodzin. To potencjał, który możesz w życiu wykorzystać… lub zaprzepaścić.

Każdy kto rozkłada karty Tarota i dziwi się precyzji odczytu, zadaje sobie pytanie:”Jak to działa?”. Odpowiedź w dużej mierze zależy od nastawienia i ukierunkowania osoby, przekonań o ogólnych zasadach funkcjonowania na tym świecie.Musi przecież istnieć powiązanie na jakiejś płaszczyźnie między dwiema stronami w projekcji Tarota, skoro złożone i trudne pytania otrzymują sensowne odpowiedzi poprzez karty .

Gdyby nie były sensowne, z punktu widzenia etyki, wysiłek tarocisty trzeba określić jako daremny, jeśli nie nazwać go brzydko szalbierstwem. Sprawy by nie było, tak jak i nie byłoby tarocistów, gdyby nie to, że Tarot “jednak działa”. Karty tarota mają różne zastosowania. Najczęściej kojarzą się z wróżką przepowiadającą przyszłość. W okresie od XVIII do XX wieku struktura kart Tarota utrwaliła się jako standard. Składnikami tej struktury są nie tylko liczba kart w talii i ich podstawowa symbolika, ale również relacje kart między sobą i podział na grupy.

Obecny standard jest następcą średniowiecznego Tarota weneckiego lub piemonckiego. Obejmuje 78 kart w dwóch podstawowych grupach: Wielkie Arkana i Małe Arkana, mające odpowiednio po 22 i 56 kart. Wielkie arkana zawierają karty archetypowe, jak Głupiec, Demon, Księżyc, itd., Małe Arkana składają się z czterech kolorów po 14 kart. Każdy z kolorów ma karty numeryczne od Asa do Dziesiątki oraz cztery karty dworskie. Ja w swojej pracy wykorzystuję również tarota Jedwabnego Szlaku

Osoby zainteresowane seansem wróżbiarskim, przepowiednią z kart tarota pragnę poinformować, iż w ramach jednej porady można uzyskać odpowiedź na 5 konkretnych pytań. Proszę przy układaniu pytań pamiętać o datach urodzenia i imionach osob, których dotyczą pytania.

W ramach odpowiedzi otrzymujesz:

– pełną analizę numerologiczną

– pełną analizę z kart tarota na podstawie pytań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

24 − 18 =