Tarot miłosny

Tarot miłosny

Czy Tarota powinniśmy się bać? Ludzie odpowiadają rozmaicie. Jedni, że przynosi nieszczęście, zmienia rytm życia, kręci, a nawet potrafi oszukać. Inni, że przeszkadza i mąci. To są przekonania powtarzane od wieków nadając tym kartom złą sławę i jednocześnie okrywając je mroczną kurtyną tajemniczości. Nic bardziej mylnego w tych osądach! Można napisać wręcz odwrotnie. Tarot jest właśnie przyjazny człowiekowi! Jeśli Ten chce zmienić swoje życie, poprawić, dostrzec swoje błędy, które popełnia, wspomniana talia to pewna droga do sukcesu. Jest to tylko narzędzie w rękach wróżbity, tak samo, jak mąka w rękach piekarza. Albo umie zrobić ciasto i upiecze piękny i smaczny chlebuś, albo zakalec… Tak samo z Tarocistą – to od niego zależy, jak potrafi przekazać wiadomości wyczytane z kart. Nie szkodząc – doradzi jak wyjść z sytuacji czasami bez wyjścia. Przypomina to wróżenie.

Niestety nie zawsze Tarot pokazuje dla człowieka dobre wiadomości, ale właśnie tu dochodzi jeszcze do tego człowieka rozum i jego dobra wola. Jeśli chciał wiedzieć, co będzie dalej w jego życiu, takie wiadomości naprzód są na wagę złota dla niego (Oby tylko umiał z nich zrobić dobry użytek). W takich sytuacjach należy nie bać się, nie wpadać w panikę, tylko zacząć działać! Odwrócić los do góry nogami i gwarantuję, że można – tylko trzeba chcieć. Nie czekać, aż się spełni wszystko, co złe. Należy również mieć na uwadze, że karty są tylko narzędziem. Gdy decyduje siła wyższa, nie można nic na to poradzić, tylko przyjąć werdykt i się dostosować… Proponujemy Ci wróżenie z kart Tarota online, które jest tak samo skuteczne, jak wróżby przekazane w cztery oczy. Nasz tarocista i wróżka online odpowiedzą na zadane przez Ciebie pytania.

Tarot a Miłość…

Wielkie mi co! Słyszałam to tysiące razy. Moja najlepsza kumpela chodziła setki razy do wróżki i co?! Za każdym razem wychodziła zdołowana niemocą jaka ja ogarniała.

Rodzina również nie miała najlepszego zdania o wróżeniu. Mama była kiedyś u wróżki jak kłóciła się z tatą, ale po tym co jej powiedziała to wypadało by wziąć rozwód i wyprowadzić się na drugi koniec świata.

Ja nie miałam zamiaru ani zmieniać mojego życia ani ty bardziej nigdzie się wyprowadzać. Dobrze mi było tu gdzie byłam… W końcu co karty Tarota, jakieś ustawienia, rozkłady mogą powiedzieć o mnie a szczególnie o mojej przyszłości!!!

To są typowe początki wielu osób jakie rozpoczynają swoja przygodę z… no właśnie warto zadąć to pytanie właśnie teraz. Teraz zanim podejmie się ta decyzje, gdyż później już NIC nie będzie takie samo!!!a wszystko będzie inne:)

Wiem co mowie.!

Jakiś czas temu przeczytałem książkę ‘’4 godziny tydzień pracy’’ i po tej lekturze odszedłem z pracy…

Malo tego, jak nigdy wcześniej i jak mało kto z mojego otoczenia po prostu postanowiłem wraz z nowa praca zrealizować swoje marzenie, hobby.

Zaraz, zaraz zapytać możesz czy tylko przeczytanie jednej książki zmieniło mnie i moje Życie? Otóż skłamałbym gdybym tak powiedział. To co na prawdę zmieniło mnie a dokładniej dało impuls do działania była wizja… Choć szczegóły miałem w głowie brakowało szkieletu – impulsu. Bodziec otrzymałem podczas seansu u wróżki posługującej się kartami Tarota!
Zaczęło się niewinnie. Opowiedziałem o tym co mi się przytrafia w pracy i co o tym myślę. Ona zapytała jedynie o datę urodzenia (dzień, miesiąc, rok). Reszta była już przysłowiową poezja.

W kolejnej części dowiesz się jak data urodzenia jest sprzężona z kartami Tarota oraz jak uzyskać z ich pomocą informację czym powinniśmy kierować się w obecnym roku. Na swoje życie należy patrzeć holistycznie, nie tylko przez pryzmat ‘’dzisiaj’’, zatem pokaże Ci również jak upewnić się, że to co robiliśmy wcześniej – nasze doświadczenie pomoże nam w przyszłości.

Ja kochankowie… karta roku!

W poprzedniej części pisałem o tym jak wielki wpływ na moje życie wywarło jedno spotkanie z wróżką. Faktycznie tak było. Tarocistka opisała mi z czym zmagałem się w poprzednim roku – opisując poprzedni rok. Byłem w szoku!

Niektóre aspekty moich sukcesów i porażek trzymałem dla siebie, innych byłem po prostu nieświadomy… Każde rysowały wyraźny obraz tego co było, jak moje decyzje ukształtowały moje ‘’tu i teraz’’.

Czy wiesz, że przeszłość i decyzje wtedy podjęte to Twoja teraźniejszość?

Czy wiesz, że decyzje jakie podejmiesz ‘’dziś’’ to Twoja przyszłość…?

Technika jaką posługiwała się wróżka do uzyskania informacji o mojej przeszłości to wyliczenie karty roku z sumowania mojej daty urodzenia z poprzednim rokiem w latach. Spójrz na poniższy przykład, mój przykład!

Urodziłem się 07.11.1970. Aby uzyskać kartę roku poprzedniego potwierdzającą czy moje działania były wspierane, czy miałem szanse wykorzystać mój potencjał należy dodać do siebie wszystkie liczby oraz poprzedni rok czyli 2013. Czyli:

0+7+1+1+1+9+7+0 + 2+0+1+3 = 32 = 3 + 2 = 5

…a więc moją osobistą kartą na rok 2013 jest karta Arkan Wielkich 5 czyli Kapłan

Piękno Arakan Wielkich jest ich magiczne dopasowanie do symboliki upływającego czasu. 21 kart może opisywać Twój potencjał w danym roku lub na konkretny miesiąc. Można z niego wyczytać czym się kierować w najbliższym czasie aby decyzje były spójne z mocą i energią jaka będzie do nas płynęła z kosmosu…

—————————————    Poniżej zamieszczam parę komentarzy uzyskanych z rozmów telefonicznych z klientkami    ——————————

(myślę, że to ważne, że wszystkie zgodziły się na ich opublikowanie)

Monika, Kraków:

Na rozmowę namówiła mnie koleżanka. Na początku sprawdzałam Małgosię, bo zwyczajnie jej nie wierzyłam. Po tym jak z kart powiedziała mi o chorej matce i wcześniejszym nieudanym związku to było dużo. Pzeszłyśmy do rozmowy o finansach… Dowiedziałam się, że zmienie pracę i to w czasie do 3 miesięcy oraz że to będzie praca wyjazdowa. MOCNE… szczególnie, że dwa tygodnie później moja szefowa zakomunikował, że jest w ciąży i do centrali do Anglii jadę ja… Szok!!!

Julia, Skawina:

Skorzystałam z wizyty osobiście, nie przez skype. Od razu wiedziałam czego chce. Dziecko po rozwodzie było wychowywane troche przeze mnie, a troche przez byłego… Zależało mi na wystąpieniu do sądu o wyższe alimenty i pełną opiekę… Małogosia ciepło opisała mi nie tylko jak sytuacja wygląda z punktu widzenia Tarota ale i pod względem numerologii i znaku zodiaku… To nie był dobry czas! Miałam czekać. Po pół roku układ planet się zmienił i sama również. Tarot nie był już dla mnie taki srogi. Choć się nie znam na tym obrazki na kartach wprawiły mnie w dobre samopoczucie… że po prostu będzie dobrze. Wystąpiłam do sądu i wygrałam. Choć podwyżka alimentów nie była duża to pełne prawo do wychowania Maciusia w pełni mi to zrekomnensowało!! Dziekuje

Marek, Łódź

Małgosie znalazłem na sieci. Skorzystałem z konsultacji przez skype. Od razu umówiliśmy się na sesje wieczorem. Chciałem dowiedzieć się czy powininem podpisywac kontrakt, o który walczyłem od  5tyg. czy nie mam szans. Dostałem infromację z kart, że nie jest to dobry pomysł. Diabeł chyba nigdy nie jest pozytywnym znakiem. Odpuściłem. Po wakacjach firma zbankrutowała i pociągnęła za sobą innych podwykonawców… Miałem szczęście:)

Martyna, Bochnia

‘’Nie lubię serwisów gdzie nachalnie wciska się klientom jakieś usługi. Zapytajgwiazd.pl jest inne.Przez darmową konsultację można dopasować usługę do swoich potrzeb. Nawet jeśli zakres jaki oferują jest niewystarczający (nie wiem kto to musiałby być i jaki problem mieć…;) to po prostu się rezygnuje.’’

Michał, Łódź

Dużo inwestuję lecz czasem po prostu nie wiem w którą stronę pójdzie rynek. Pani Małgosia co prawda swoimi słowami ale jednak podpowiedziała mi ogólnie jakie nastroje ‘’krążą’’ wokół giełdy amerykańskiej, że ta cała nagonka na Rosje i Putina to przysłonienie wzrostów na giełdzie. Zaufałem jej, dziś liczę zyski z mojej decyzji podjętej ponad 3 miesiące temu.

 

Lidka, Rybnik

Horoskop z gazety to bzdura! Jak można wierzyć w coś co jest napisane dla każdego czytelnika…?! Czy można opisać los każdej osoby w uniwersalnym zdaniu… Pewne tak tylko czy to coś może pomóc?

Ja zgłosiłam się po prostu po personalną, skrojoną na moją miarę wróżbę z kart tarota. Pani Małgosia omówiła moje cechy charakteru jakie wynikają z daty urodzenia oraz jaka najbliższa przyszłość czeka mnie bazując na kartach Tarota. Użyła wahadełka aby potwierdzić moje przypuszczenia co do mojego męża. Cały seans trwał 1,5h. Rozmowa przez Internet w ogóle nie stwarza bariery jak myślałam. Było super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

28 + = 34