Wróżby Online

Wróżby Online

Skłonność ludzi do chęci poznania przyszłości jest niezwykle silna i znana prawdopodobnie już od zarania dziejów. Jej przykładem są teksty Starego Testamentu, który zawiera dziesiątki zapisów dotyczących proroczych snów, na podstawie których przewidywano prawdopodobne, mające zdarzyć się w przyszłości wydarzenia. Po dzień dzisiejszy ludzie odwiedzają wróżki i czytają horoskopy w nadziei na ujrzenie swojej przyszłości. Najczęstszymi sytuacjami, kiedy wróżba mająca przepowiedzieć przyszłość jest najwyżej ceniona, jest wieczór andrzejkowy, zabawa walentynkowa, hallowen oraz okres przeżywania różnorodnych kłopotów i związana z nimi konieczność podjęcia właściwej decyzji.

W pierwszym z wymienionych przypadków, czyli na przykład w trakcie zabaw andrzejkowych, wróżenie niejako jest obowiązkiem wynikającym z tradycji. Najbardziej znana wróżba andrzejkowa to oczywiście lanie wosku. Roztopiony wosk jest własnoręcznie przelewany przez oczko klucza na zimną wodę, w której tworzy przedziwne kształty. Następnie kształt figury woskowej oświetlany jest z jednej strony światłem ze świecy lub lampki a cień, który tworzy na ścianie ma przedstawiać przepowiednię przyszłości. Widok przypominający dziecko, może oznaczać zajście w ciążę, a obraz palmy – może przepowiadać wyjazd na egzotyczne wakacje. Oczywiście wróżby andrzejkowe wykonane samodzielnie, nie należą do profesjonalnych metod przepowiadania przyszłości. Walentynkowy wieczór z kolei jest wspaniałą okazją do wróżb miłosnych. Zgodnie z tradycją istnieje wiele niezawodnych podobno wróżb, które odsłaniają, jaka miłosna przyszłość nas czeka… Ci, którzy już są w związku, mogą dowiedzieć się, czy partner jest uczciwy a jego uczucie szczere. Bardzo dużo można na przykład wyczytać z płomienia świec, które stoją na stole przy walentynkowej kolacji. Chwiejący się płomień oznacza, że bliska osoba wkrótce daleko wyjedzie. Duży i bardzo jasny płomień oznacza, że czeka nas wielka miłość z kimś, kogo jeszcze nie znamy. Płomień wirujący w kształcie skrętu symbolizuje, że ktoś chce nam zabrać partnera lub konspiruje przeciwko naszej miłości. Jeśli natomiast od płomienia idą iskry, czeka nas namiętny flirt, a nawet romans. Nierówny płomień oznacza miłosne wzloty i upadki.

Większą wartość posiadają wróżby profesjonalnych wróżek, do których udają się ludzie w czasie poważnych życiowych kryzysów w nadziei, na uzyskanie pomocy w zakresie podjęcia właściwej decyzji. Stojąc na rozdrożu, np. w przypadku utraty pracy, ciężkiej choroby, czy też zdrady małżeńskiej, wizyta u wróżki ma na celu znalezienie drogi do szczęścia, wiary, nadziei i miłości. W karcianych wróżbach ludzie szukają tego, co jest w życiu pomostem pomiędzy tym, co ziemskie i tym, co boskie – zgodnie z zasadą “Życie jest Magią, a Magia jest życiem”. Większość wróżek fascynuje się Tarotem i z przeświadczeniem twierdzi, że jest on przyjacielem i dobrym doradcą człowieka. Każda karta przedstawia jakiś symbol, którego znaczenie należy odczytać w odpowiedni sposób. Tarot wyraża przyczyny naszych sukcesów i porażek. Tarot spośród innych kart wyróżnia się mnogością symboliki, oraz szerokimi możliwościami jej interpretacji. Karty Tarota pozwalają uzyskać wgląd w to, co pozornie, w danej chwili jest przed człowiekiem ukryte. Dzięki kartom Tarota możemy uzyskać odpowiedzi na dręczące nas pytania oraz dowiedzieć się, jaka przyszłość nas czeka.

Oprócz przepowiadania przyszłych losów wróżby odsłaniając motywy ludzkich reakcji, pozwalają lepiej zrozumieć samych siebie – czyli wprost – pozwalają zajrzeć w głąb własnej duszy. W dzisiejszych czasach, kiedy pośpiech i ciągłe dążenie do jakiś celów jest nieodłącznym elementem naszego istnienia, możliwość chociaż krótkotrwałego zastanowienia się nad własnym jestestwem jest niezwykle cenne. W przypadku, kiedy wróżba pozwoli nam głębszą refleksję nad własnym życiem, jej znaczenie dla naszego życia może okazać się wyjątkowo wartościowe. Z tego, więc powodu, warto pochylić się nad kartami, uwierzyć w moc wróżby i pomóc sobie w kształtowaniu własnego losu.

 

Porady życiowe

Świat zmienia się nieustannie. Nikt i nic nie czeka na nas, rzadko dając druga szansę… Jak długo można przeciwstawiać się nieuniknionemu…? Czy przyszłość przyniesie szczęście w miłości, pieniądze i sławę? Czy może złamane serce i gorzkie łzy? Skorzystaj z porady doświadczonego eksperta od zmian życiowych, jakim jest nasza wróżka. Online lub na żywo – Wasze spotkanie może przybrać dowolną formę, czy to w cztery oczy czy za pomocą komunikatora, maila – zawsze otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi na swoje pytania. Wskazówki mogą i okażą się bezcenne, gdy przyjdzie czas zmierzyć się z teraźniejszością. Możesz pytać o wszystko, począwszy od życia codziennego po sprawy miłosne. Dzięki wróżeniu z kart możesz dowiedzieć się, jak widzą Cię szef i koledzy w pracy i co myśli o Tobie Twój partner. Słowem nie ma tematów TABU, bo wszystko, co dotyczy Ciebie ma wpływ na Twoje życie.

Astrologia biznesowa

Masz do podpisania ważny kontrakt, od którego zależy los Twojej firmy? Jednocześnie od jakiegoś czasu trapią Cię koszmary senne i masz złe przeczucia, co do zamiarów drugiej strony? Nie zwlekaj, odpowiedzieliśmy już na dziesiątki takich niepewności. Postępowanie w zgodzie z gwiazdami nie jest tylko domeną ogrodników czy pszczelarzy… Wróżenie z gwiazd pomaga podjąć ważne decyzje, często kluczowe dla dalszej kariery, przy udziale sprzyjającej mocy kosmosu! Wykorzystaj wiedzę przekazywaną w sekrecie od wieków, aby ustrzec siebie i swoich bliskich od złych decyzji. To nie zagwarantuje oczywiście pomyślności, natomiast na pewno radę doświadczonego eksperta można wykorzystać jako brakujący element procesu decyzyjnego, który z jakiegoś znanego Ci powodu spoczął na Twoich barkach..

Wróżby online dla przedsiębiorstw

Prowadzisz firmę, a masz poczucie, że co byś nie zrobiła nie możesz odnieść sukcesu na jaki zasługujesz? Natrafiasz na mur nie mogąc go obejść? Często zastanawiasz się, czy Twój wspólnik rzeczywiście chce Waszego wspólnego dobra, czy tylko mieć dostęp do taniej – firmowej gotówki? Te i inne pytania nachodzą przedsiębiorców w różnym czasie z różną siłą. Ci, którzy mierzą się z nimi sami, często przegrywają nie mogąc dać sobie rady z wnioskami z przemyśleń oraz twardą rzeczywistością. Tak przecież być nie musi! Zdaj się na wróżenie z kart. Nasi eksperci to osoby, które od lat pomagają przedsiębiorcom różnych branż odkrywać prawdę o ich wspólnikach, zawartych umowach lub prawie podpisanych kontraktach… Teraz łatwo możesz zdobyć wiedzę, która da Ci przewagę na wolnym rynku i może ustrzec Cię od niepotrzebnych strat za pomocą tarota i wróżby online. Zapraszamy do zakładki \”prosto z gwiazd\”, gdzie prezentujemy spojrzenie przez gwiezdny pryzmat na aktualne wydarzenia z kraju i ze świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

49 − = 48